The Minions – Nasza historia

W ciągłej pogoni za dobrymi killami.


Od momentu powstania The Minions przyświeca nam dalej ten sam cel – zapewnianie naszym pilotom najlepszej jakości contentu PVP dostępnego w każdym możliwym zakamarku EvE. Aby to zrealizować, nie wahamy się nad zmianą taktyk, środków, czy też otoczenia jeżeli tylko jest to konieczne. Wierzymy że poprzez doskonalenie naszych umiejętności jesteśmy w stanie osiągnąć więcej i dlatego z chęcią stawiamy przed sobą kolejne wyzwania.

Nasza misja wciąż trwa…


minmatar fleet eve online

Jak to się zaczęło

Sojusz The Minions. powstał w 2015 roku jako wspólny projekt trzech korporacji: Call of the Wild, Virtual Democracy oraz Beach Boys. Pierwotnym celem było stworzenie przeciwwagi dla dominującego w tamtym czasie w polskim community sojuszu COVEN, będącego członkiem tzw. Stainwagonu. Była to koalicja aliansów skupionych wokół NPC-owego regionu Stain i zamieszkujących otaczające go regiony. Niezadowolone z wewnętrznej polityki wyżej wymienionego sojuszu (którego były również wówczas memberami lub ex-memberami), korporacje te propagowały swój nowy pomysł na organizację. Wizja ta daleko wybiegała poza dotychczasowe ramy których trzymał się COVEN. W rezultacie zaistnienie Minionków spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony pilotów liczących na powiew świeżości w obliczu statycznego obrazu nullseca. Ich odzew i chęć budowania czegoś nowego pozwoliły na wytyczenie nowych szlaków i pierwsze kroki ku samodzielności.

Wyprawa w nieznane

Wkrótce też pojawiła się sposobność na rozłożenie skrzydeł. Wprowadzony do gry końcem 2014 roku nowy region wormholowy i towarzysząca mu Thera wzbudziły nasze szczere zainteresowanie. Niezbadane dotychczas środowisko i wynikające z tego nowe możliwości skłoniły nas w pewnym momencie do osiedlenia się tam na stałe. Dostęp do codziennie nowych zakątków kosmosu i możliwość zmierzenia się z kolejnymi przeciwnikami była niesamowitą okazją, dotychczas niespotykaną w EvE. Już wtedy wiedzieliśmy że to jest to, mokry sen każdego PvPera. Niedługo później zawiązaliśmy współpracę z paroma innymi grupami, które również dostrzegły potencjał tego miejsca. Tak narodzili się THERABOIS.

wormhole eve online
cerberuses eve online

Ekspedycje

Nie poprzestawaliśmy tylko i wyłącznie na Therze i jej możliwościach. Co jakiś czas poszerzaliśmy nasz repertuar dłuższymi wypadami do nulllseca w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Doświadczenie zdobyte podczas tych wojaży pozwoliło nam zbudować solidny fundament na którym opieramy sporą część umiejętności. Z takich wypraw należałoby wspomnieć o kampaniach w Oasie, Pure Blind, Great Wildlands oraz ostatnio w regionie Immensea, gdzie próbowaliśmy swoich sił jako niezależny sov-holder. Były to jednakże tylko kolejne przystanki na naszej drodze, by finalnie powrócić tam gdzie czujemy się najlepiej – do Thery.

Następny rozdział

Ta historia toczy się dalej, a my piszemy ją każdego dnia. Uważamy że ten wirtualny świat wciąż ma do zaoferowania nam coś nowego, unikalnego, i chcemy to zobaczyć. Czy będą to nowe miejsca, nowi ludzie czy też nowe przygody – czas pokaże.

drekavac gang eve online

Chcesz pisać tą historię z nami?