FAQ

Czy macie wymagania co do aktywności?

Nie prowadzimy ścisłych statystyk partycypacji we flotach, które w większości są organizowane ad-hoc w mniej więcej stałych porach wieczornych. Nasi memberzy logują bo chcą a nie że muszą 🙂

Ile trwa okres próbny w Minionkach?

Pierwszy miesiąc Twojej przygody z nami to czas który powinieneś wykorzystać na zapoznanie się z naszą organizacją i zaprezentowanie się z najlepszej strony. Po upłynięciu tego okresu wspólnie z Tobą zadecydujemy czy odnajdujesz się w naszym zespole i czy będziemy kontynuować z Tobą współpracę.

Jakimi statkami latacie?

Naszą główną doktryną są tzw. statki nano, w przeważającej większości cruzy osiągające prędkości co najmniej 2k m/s i strzelające na około 50km. Jeżeli szukasz konkretnych fitów największą skarbnicą wiedzy pozostaje nasz killboard.

Dopiero zacząłem grę. Czy mogę do was dołączyć?

Doceniamy Twój entuzjazm, jednakże nasza oferta jest skierowana do graczy którzy osiągnęli pewien pułap samodzielności i samowystarczalności. Na chwilę obecną nie prowadzimy akademii i pozostawiamy ten typ działalności innym organizacjom.

Jak zarabiacie na statki?

Nikomu nie zaglądamy do portfela, jak i nic nie dajemy na tacy. Nie zajmujemy się aliansowo żadną zorganizowaną formą PVE i zakładamy że każdy pilot jest na tyle zaradny by samemu pozyskiwać niezbędne mu zasoby.

Jaka jest wasza polityka altów?

Nie interesuje nas specjalnie gdzie i z kim racisz w wolnym czasie, jeżeli chcesz wejść dodatkowo altami do minionków – nie ma problemu. Nie przewidujemy natomiast sytuacji w której aplikujesz tylko altem wciąż aktywnie angażując się PvP na innych postaciach w innej zorganizowanej grupie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytania?

Zadaj je na naszym discordzie.